icon

Dosyalarınızı bulut (cloud) ile kolayca paylaşın

774

Bu uygulamayı oyla

basefolder, dosyalarınıza istediğiniz anda kolayca ulaşabileceğiniz ve herhangi bir dosyayı paylaşmak için kullanabileceğiniz bir bulut (cloud) bellek ortamıdır. Bu uygulama sayesinde, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak istediğiniz yerden, kendi sisteminizde olan belli bir klasörün içindeki tüm belgelere ulaşabilirsiniz.

basefolder kullanmanın basitliği ve pratikliği ise dosya-paylaşım metodundan kaynaklanır; buluta (cloud'a) direk olarak dosyaları yüklemek için sadece bir dosyadan diğer dosyaya aktarmak istediğiniz dosyaya tıklamanız ve sürüklemeniz yeterli.

Bu uygulama Windows, Mac, Android ve iOS ile uyumludur, böylece masaüstü bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan dosyalarınıza erişmek isterseniz endişelenmenize gerek kalmaz; her zaman belgeleriniz oradadır.

Kaydettiğiniz, yedeklediğiniz ya da e-posta adresi ekleyerek paylaştığınız her şeyi basefolder'ın arayüzünden kolayca indirebilirsiniz. Üstelik, artık ihtiyacınız olmayan dosyaları silmek istemiyorsanız, onları diğerleriyle değiştirerek hem zamandan hem de alandan tasarruf edebilirsiniz.
X